.

.

New
Жените мода секси костими пастелни goth bdsm јака liguero тело подигнат фетиш кафез градник harajuku сечење на врвот arnes

Жените мода секси костими пастелни goth bdsm јака liguero тело подигнат фетиш кафез градник harajuku сечење на врвот arnes

DEN 612.00
DEN 764.64

Стока
Достапно.

Големина на табелата е само за референца со мерења грешка 1-3cm,
тоа е нормално, не на квалитет проблем, ве молиме да дадете ваши љубезно ве молиме да се разбере.
Ние ќе ги направиме сите ние може и да работат со вас за да ги реши сите проблеми.
Се врати и Реконструкција политика се поддржани :
1.
Во повеќето случаи, купувачот не треба да плаќаат никакви царински.
Овие трошоци се на купувачот одговорност. Сите нарачки се испраќаат во нашиот стандард пакување. Ако треба да се прогласи за вистинската вредност на пратката,
ве молиме да ни каже дека со цел порака,e-mail или трговија со датот.
Но, понекогаш во некои земји, царинскиот службеник може да биде стриктна.
Ние ќе брод да ја стандардната адреса која ви нуди во Зачувам, ако не информира нас. Ако не сте задоволни со нашата предмети, ве Молиме да ја искористам за момент да ни остави вашиот позитивен фидбек .
2 : Non-бесплатен превозотEMS, E-пакети или DHL глобалната mail тоа е потребно околу 5 до 20 работни денови; ние препорачуваме да користите E-пакет и глобална е-mail пораки.
Превозот :
1.
Повратни информации :
1.
Ако не се направат овие дополнителни трошоци, тие мора да бидат дадени во цел за вашиот пакет да се расчисти на царинската управа. И кога ќе го одберете овој пратката начин,
А потоа мислиме дека ќе се согласите да ги прифатите ова задоцнување ако се случи. Ние го поддржи никаква причина враќање и промена на објектот политика, но ќе треба да плаќаат полна цена за две начин.
Ние зависи од клиентите задоволство да се успее. Се обидува персоналот е биста големина е со големина по носењето невидливи долна облека.
Кога пратката се врати, бидејќи на вашите погрешни информации како што се Име /Адреса/ Post code/број на телефон,
ние не се одговорни. Доставува негативна повратна информација не е доцна ако проблемот не е решен. Сите трошоци се должи на погрешни информации ќе биде дадена со себе. Ние ќе го пријават како подарок и пониската вредност за да се избегне данок.

Детали

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Garters
Бренд Име:
JLX.Се ПОДИГНАТ
Материјал:
Spandex
Сексуално Сугестивна:
No
Број На Модел На:
S-MO0254j
Непристојни Слика:
No
Пол:
Жените
Употреба:
Танц професионални носат
Потекло:
Кина
Ткаенини:
затегнувачка еластичноста на материјалот
Додатоци:
Хардверски Додатоци
Од суштинско значење:
-Мора да има ставка за вашиот секс
Свеж

Избор на клиенти