.

.

New
1pcs Булчински Гроздобер Булчински Кристал Кристал Бела Свадба Жартиера Фрли Жартиера Водат Чипка со Нане Chiffon Цвет

1pcs Булчински Гроздобер Булчински Кристал Кристал Бела Свадба Жартиера Фрли Жартиера Водат Чипка со Нане Chiffon Цвет

DEN 106.00
DEN 192.00

Стока
Достапно.


1pcs Булчински Гроздобер Булчински Кристал Кристал Бела Свадба Жартиера Фрли Жартиера Водат Чипка со Нане Chiffon Цвет
Материјал : Чипка
стандард garters водат до 18 инчи.
Плаќање
Можеме да го прифатиме платат онлајн и Payoneer.
Плаќање онлајн е безбеден начин на сите трансакции.Оваа услуга се осигурува дека плаќањето е објавен на добавувачот само откако ќе comfirm потврда на вашата нарачка.
Постојат 8 начини да payonline,pls се провери тоа.
Payoneer може да прифатат плаќање од САД и Европските купувачи s
Испорака
Ние ги доставуваме неколку пратки,UPS-от,EMS,DHL,FEDEX,ТНТ,КИНА ПОСТ она што ви се допаѓа,и да ги плати товар онлајн.
КИНА ПОСТ е cheapst начин за пакет кој тежина е помала од 2kg,но тоа секогаш треба 30-60 дена да пристигне во целиот свет.
Ве молиме оставете ќе достигне e-mail адреса,ние ќе ви испратиме известување по што доставени вашиот Парцела
Повратни информации
Љубезно ве молиме да ни даде позитивни feeadback кога го доби тоа,вашата поддршка и ќе ни натера да се направи подобра услуга за вас

Детали

Пол:
Жените
Тип На Објект:
Garters
Непристојни Слика:
No
Бренд Име:
VONFINKAIGA
Број На Модел На:
WG
Сексуално Сугестивна:
No
Материјал:
Полиестер Мешавини
Свеж

Избор на клиенти