.

.

New
Трговија на големо Нов Дизајн Свадба жартиера Rhinestones Applique Чипка булчински Жартиера рачно изработени Бела боја

Трговија на големо Нов Дизајн Свадба жартиера Rhinestones Applique Чипка булчински Жартиера рачно изработени Бела боја

DEN 287.04

Стока
Достапно.

ако имате било какви посебни барања,ве молиме контактирајте не на e-mail пораки или порака.Ако вашата цел повеќе $150,ние ќе брод од страна на СФ-експрес,DHL,TNT или UPS-от,Fedex,тоа ќе биде потребно за 4-7 работни дена.
Ако ви треба голема количина,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе ви ги даде wholesales цена.
Ве молиме погледнете го боја како belows :
Ве молиме погледнете нашите друга слика како belows :
Ја Напуштат Повратни Информации
Бидејќи нашата продавница е само да се отвори.
Политика На Враќање :
Ние секогаш ќе се обидуваме се потрудиме да направиме за вас и да ја задоволи вас за време на шопинг тука,ние не сакаме било погрешно да се случи.,затоа што тоа е подобро за превозот.pls забелешка.
*бидејќи жартиера е направен од страна на страна,ние се осигура ние ќе брод во рамките на оваа 1-3 работни дена.
Ние би сакале да ви вратат парите ако било погрешно се случи.По paied,pls потврдете ја вашата адреса и оставете го вашиот Tel No. : BS9106
* оваа цена е за 1 жартиера
*Мерка : 14-30 инчен,ние ќе се направи како вашата големина.ако имате било какви не-среќа нешто,ве молиме контактирајте со нас,ние би можеле да се вратат или да се обиде на друг начин да го направат за вас.
Боја : однесуваат слика
Материјал : Монистра,Rhinestones,еластична трим *ве молиме оставете ги вашите десната бутина големина со цел да се обезбеди поголема и удобно се вклопуваат,ако не ја вашата порака,ние ќе брод 17 инчен-20 инчи стандардна големина.

Детали

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Garters
Бренд Име:
lOWOSAiWOR
Материјал:
Акрилик,Најлон
Број На Модел На:
BS9106
Состојба:
нов дизајн
Големина:
14-30inch
боја:
Бела еластична Трим
Материјал:
Rhinestones applique,имитација бисер,чипка
Стил:
Европа
Земја на Производство:
Кина
Име:
свадба жартиера
За:
Свадба булчински жартиера
Пакување:
1 поставува во една кутија
Боја Стил:
Природна Боја
Свеж

Избор на клиенти