.

.

New
MOCUTE 053 Безжична Gamepad Bluetooth 3.0 Игра Контролер Џојстик за iOS Android Телефон Таблет КОМПЈУТЕР, Лаптоп за VR 3D Очила

MOCUTE 053 Безжична Gamepad Bluetooth 3.0 Игра Контролер Џојстик за iOS Android Телефон Таблет КОМПЈУТЕР, Лаптоп за VR 3D Очила

DEN 769.00
DEN 904.80

Стока
Достапно.


MOCUTE 053 Безжична Gamepad Bluetooth 3.0 Игра Контролер Џојстик за i OS Android Телефон Таблет КОМПЈУТЕР, Лаптоп за VR 3 D Очила
Општи Бренд : MOCUTE Модел : 053 Материјал : АБС Боја : Црна Bluetooth : V3.0 Компатибилен со : i OS, Android, Андроид ТВ, ТВ Кутија, КОМПЈУТЕР, паметен Телефон, Таблет КОМПЈУТЕР Тип на Конекција : Bluetooth 3.0 Систем за поддршка : i OS, Android, PC Енергија на Батеријата : Батерија Li-3.7 V 400m Ah Безжичен протокол : Безжичните 3.0 во согласност Работат на струјата : 0.5-8m A Игра време : до 40hours Влез : DC 5 V на 300m A Димензии Производ големина : Прибл. 14.2 * 9 * 4.6 cm / 5.6 * 3.5 * 1.8 во Производ тежина : Околу. 134g / 4.7 оз (Вклучува батерија) Пакет големина : Прибл. 16.5 * 10.5 * 6cm / 6.5 * 4.1 * 2.4 во Пакет тежина : Околу. 217g / 7.7 оз

Детали

Тип:
Gamepads
Пакет:
Yes
Бренд Име:
MOCUTE
Број На Модел На:
MOCUTE-053
Интерфејс Тип:
Bluetooth
Компатибилен Марка/Модел:
Никој
Тип:
Gamepads
Батеријата:
400mAh
Bluetooth растојание:
2 - 10m
Компатибилен Систем:
Android / IPHONE / PC
работно време:
околу 40 часа
Безжичен Протокол:
Безжична 3.0 во согласност
Тип На Батерија:
Вграден-во
Производ големина:
142*90*40mm
Батеријата Напон:
3.7 V
Свеж

Избор на клиенти