.

.

New
1 поставува ноќта на Вештерките Подарок Крв Налепници/автомобил Ѕид Стакло Продавница Прозорец Украси Налепници Хорор трик Играчка/Практична Шега смешни играчки

1 поставува ноќта на Вештерките Подарок Крв Налепници/автомобил Ѕид Стакло Продавница Прозорец Украси Налепници Хорор трик Играчка/Практична

DEN 160.00
DEN 178.08

Стока
Достапно.

Материјал : A : Рефлексивни ,одговараат за автомобил итн. Б : ПВЦ ,одговараат на ѕид galss итн. Украси Големина : A : ширина за 19cm; висина за 16cm(една рака за 16x9.5cm) Б : 43x40cm, рака за 17cm, крв за 5-10cm C : 43x40cm, стапало околу 15cm Пакет : торба За превозот : Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус испорака метод не цел со информации за песната.јас само што обезбеди лево кина информации. ако ви требаат информации за песната,ве молиме љубезно одберете Кина Пост Регистрирани Воздух Mail или Ali Express Стандард на Превозот. повеќе делови и играчки,ве молиме vist мојата продавница :

Детали

Возраст Опсег:
> 3 години
Бренд Име:
yuanmbm
Пластични Тип:
ПВЦ
Батеријата:
no
Димензии:
40cm
Материјал:
Пластични
Свеж

Избор на клиенти