.

.

New
Електронски Трик Игра Играчка Симулација Инсекти Ползи Лебарки/ Глувчето Вибрации Играчки M09

Електронски Трик Игра Играчка Симулација Инсекти Ползи Лебарки/ Глувчето Вибрации Играчки M09

DEN 73.00
DEN 105.12

Стока
Достапно.

Електронски Трик Игра Играчка Симулација Инсекти Ползи Лебарки/ Глувчето Вибрации Играчки M09 Опис : Функција :
Материјал : Пластика
Боја : Како на сликата шоу
Облик/шаблон : Тавтабита, Глувчето
Пол : Неутрална
Батеријата : (1 PC) AG13 Батеријата, 1.5 V, 160m Ah (Вклучени)
Возраст опсег : > 3 години
Предупредување : Гушење хазард-Мали делови
Отворете го вклучите дното, тоа може да лазат кога ќе го поставите на теренот
Функција : Развој на интелигенција
Креативен играчка на играње игри во исто време развивање на децата е во рацете на способност и креативност
Погодна за возрасни и деца,
Пакетот Вклучува : 1 x Електрична Симулација на Инсекти Ползи Вибрации Играчка

Детали

Бренд Име:
Силна Toyers
Материјал:
Пластични
Возраст Опсег:
> 3 години
Mfg Серија Број:
Играчка
Пол:
Унисекс
Батеријата:
1pc
Димензии:
N/A
Број На Модел На:
126254
Предупредување:
Никој
Свеж

Избор на клиенти