.

.

New
Запад Унија Година Заклучување Плима Мажите Нова машка долна облека Со Thongs 0129

Запад Унија Година Заклучување Плима Мажите Нова машка долна облека Со Thongs 0129

DEN 315.84

Стока
Достапно.


Нашата долна облека е произведена од нашата фабрика во Кина.Нејзините qualityis многу добро.Но, ние не поддржуваат купувачи се земе тоа да се спореди со други слични производи.Боја на Производ можеби малку различни site слики.Ова е нормално.Ако не се согласувате со ова,ве молам не цел.
За Големина На :
M(29 -31) инчи(77-81cm);
L(32-34) инчи(82-87cm)
XL(35-37)инчи(88-93cm);

Детали

Големина:
M, L, XL
Пол:
Мажи
Кратко & Боксери:
G-Стрингови & Thongs
Материјал:
Најлон
Шаблон Тип:
Цврста
Функција:
Дише
Декорација:
Никој
Број На Модел На:
0129
Пораст Тип:
низок Пораст
Свеж

Избор на клиенти