.

.

New
Машки три-димензионални намалување на мажите ниска половината секси камшик гаќи faux кожа g-string секси mens долна облека

Машки три-димензионални намалување на мажите ниска половината секси камшик гаќи faux кожа g-string секси mens долна облека

DEN 264.00

Стока
Достапно.


Опис :
Материјал : кожа faux
боја : црна,црвена
големина : една големина, за половината 67-83cm
Вклучува :
1pc мажите камшик

Детали

Големина:
One Size
Пол:
Мажи
Кратко & Боксери:
G-Стрингови & Thongs
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Spandex
Број На Модел На:
Y1278
Декорација:
Никој
Функција:
Дише
Пораст Тип:
низок Пораст
Свеж

Избор на клиенти