.

.

New
Acebal Cers 2017 геј мажите долна облека,мажите секси долна облека најлон Бикини машка долна облека секси ниска половината шорцеви гаќи M L XL XXL

Acebal Cers 2017 геј мажите долна облека,мажите секси долна облека најлон Бикини машка долна облека секси ниска половината шорцеви

DEN 252.00
DEN 279.36

Стока
Достапно.

· Го цениме ако ни испратите повратни информации по приемот на објектот. Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за поставување. Одберете Вкупната големина и боја 2. Ние веруваме дека сите разлики можат да се реши преку добра комуникација. Ако плаќаат големина во нашите производи и пакување кеси, со различни големини табела имате коментари, ве молиме да ги купите нашите производи. Пополнете го купите пакет количество-1 за 1 парчиња, 2 парчиња за 2, 3 парчиња за 3, 4 за 4 парчиња итн. 5-10 дена (кина пост е бавен) * Белешки · ве Молиме да се чита над сите еснаф линија пред цел.
Acebal Cers 2017 геј мажите долна облека,мажите секси долна облека најлон Бикини машка долна облека секси ниска половината шорцеви гаќи M L XL XXL
Големина на Табелата Половината (cm) S 60 cm ~ 71 cm M 65 cm ~ 76 см, L 70 см ~ 81 cm XL 75 см ~ 86 см XXL 80 см ~ 91 cm answer : ___________________________ Note : Ние имаме различни големина и џеб големина табела број. Ако сте задоволни со нашите производи, ве Молиме Дај Ни Вашиот преглед 5 ѕвезди. Секоја исплата прифаќање на тоа. магацин Недостаток за некои одредени предмети се случи повремено поради топла продажба. Како да се цел 1. Оставете Белешка или порака со ставка детали (код, големина, количество) и да се плати Доколку плати без leaveing детали или било Feekback на нашите распрашува за е-пошта, превозот е најавен квалитетот Ние се обидуваме се потрудиме да ви донесе награда највисок квалитет во разумен.

Детали

Големина:
M, L, XL, XXL
Пол:
Мажи
Кратко & Боксери:
G-Стрингови & Thongs
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Најлон
Број На Модел На:
AC29
Бренд Име:
Acebal Cers
Сексуално Сугестивна:
No
Декорација:
Никој
Функција:
Дише
Непристојни Слика:
No
Пораст Тип:
Ултра-Ниска
За публиката:
Мажи
Функција:
Лесна Висока еластичност Фасцинантен
Стил:
Секси роман Атмосфера
Време:
2017 Нови
Име:
Црна / бела / зелена / црвена / сино / жолта / розова
Специфична големина:
S/M/L/XL/XXL
Сезоната:
четири сезони општи
Од каде:
Машка долна облека производители
Продавачот Опис:
Вреди да се има, брза акција
Земја на потекло:
Кина
Свеж

Избор на клиенти