.

.

New
Лов Airsoft Бедрото Нога Футроли Ipsc М9 92 96 Прилагодливи Воена Опрема Тактички Рака Пиштол Додатоци

Лов Airsoft Бедрото Нога Футроли Ipsc М9 92 96 Прилагодливи Воена Опрема Тактички Рака Пиштол Додатоци

DEN 1209.00
DEN 2371.20

Стока
Достапно.


Спецификација :
Предмет : Тактички Нога holster
Одговара за пиштол : М9 M92 M96
Погоден за : десната страна на корисниците
Боја : црна
Материјал : полиуретан
Тежина : 600g
Пакетот вклучува :
1 x нога платформа
1 x holster
Апликација :
Воена & тактички & Полицијата & Војска пиштол/ airsoft/ пиштол/ пушка активности
/ Војна игра CS игра/ Надворешна лов
1. За руската клиентите, ние треба вашата полно име на бродот на пакетот.
2. Да Бразилецот клиент, ако изберете EMS , ве молиме да ни кажете на вашиот даночен број
( CNPT БР. или CPF НЕМА.)
Answer : ___________________________ Note : Ние прифаќаме ALIPAY , WESTERN UNION , T/T .Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Испорака на стоки во рок од 5 работни дена.На следење на информации во врска со пратката можеби треба 5-10 дена да се прикажува на веб страната.Ве молиме да биде повеќе трпение.Купувачи се одговорни за сите дополнителни царински давачки и даноци за увоз во купувачот земјата.
1)Ако сакате да се вратите или размена на објектите што сте ги примиле ,можете да контактирате со нас во рок од 7 дена од денот на приемот на вашата нарачка.
2 )предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба.(На превозот и ракувањето со полнење не се враќа ,мажите направени дефекти не се гарантира,како што се скршени,рбет и така натаму.)

Детали

Бренд Име:
CLUSGO
Број На Модел На:
Пушки, Пиштоли Футроли
Материјал:
Полиуретански
Тип На Објект:
Тактички Појас Holster
Големина:
Standard
ОДГОВАРА ЗА:
М9 M92 M96
боја:
Црна
одговараат за:
десната рака на корисниците
Превозот тип:
Бесплатен превозот
Употреба:
воена пиштол носат
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Примена:
Воена & тактички & Полицијата & airsoft/ пиштол/ Надворешна лов
Свеж

Избор на клиенти