.

.

New
Тактички Пиштол Рака Пиштол Holster со Списанието Слот EDC Десно Лево Меѓусебно Носителот Торбичка

Тактички Пиштол Рака Пиштол Holster со Списанието Слот EDC Десно Лево Меѓусебно Носителот Торбичка

DEN 480.00
DEN 939.84

Стока
Достапно.

Може да се користи ambidextrously на двете левата и десната страна едноставно со промена на челик клип од една на друга страна. За неисправни објект, Купувачи мора да испрати со е-маил на фотографии укажува на површина и состојба на дефекти.5 cm ) приближното. Тоа има предвремени копчето јамка затворање да се обезбеди оружје останува безбеден и во место. Доколку бидат прифатени, Купувачите мора да се вратат на објектот на своите трошоци
3.
Тактички Пиштол Рака Пиштол Holster со Списанието Слот EDC Десно Лево Меѓусебно Носителот Торбичка
Опис На Производот :
Ова Секој Ден го Носат Тактички пиштол holster е дизајниран да се вклопуваат пиштоли од средни до subcompact пиштоли. Исто така, можете да носат дополнителни списание во клип носителот панел кој се наоѓа во предниот дел на holster. По признавањето од страна на Продавачот, објектот мора да се врати во рок од 7 дена од него.Нема размена или се враќа ќе бидат прифатени за која било причина, освен горенаведените
испорака
1.За неисправни или погрешно објекти примени : Купувачи мора да го пријави на Продавачот во рок од 7 дена по примена на стоки.5"Г (19cm x 13cm x 3.
Карактеристики :
Одговара на повеќето медиум, компактен и subcompact пиштоли Брзо копче за задржување на рака Метална рамка скрши палецот Remolded челик клип Ambidextrous користење на двете левата или десната страна Екстра магазин клип носителот пред Велкро затворање на магазинот носителот Димензии : 7.

Детали

Број На Модел На:
EDC Десно Лево Меѓусебно Носителот
Материјал:
Најлон
Бренд Име:
ВОЛКОТ НЕПРИЈАТЕЛОТ
Употреба:
Воена Фанови Колекција Војна-игра
Свеж

Избор на клиенти