.

.

New
Тактички Holster Safariland стил Airsoft Опрема Тен Нога Пиштол Holster за Gl 17 / 1911 Beretta M92 М9 SIG P2022 P226

Тактички Holster Safariland стил Airsoft Опрема Тен Нога Пиштол Holster за Gl 17 / 1911 Beretta M92 М9 SIG P2022 P226

DEN 1344.00
DEN 2635.20

Стока
Достапно.

Погоден за монтирање сите модели на тактички светлина и ласерски поглед.За неисправни или погрешно објекти примени : Купувачи мора да го пријави на Продавачот во рок од 7 дена по примена на стоки.Дизајниран според битка на поле,на состанокот на секој поединец потреби, Може да се прилагоди за да одговара на правото раце корисници или левак корисници.Ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите. Вистински поштарина за враќање, како и трошоците за повторно испраќање на замена на објектот ќе се на товар на Продавачот.Одличен ентериер дизајн овозможува совршен поставеност на пиштол внатре во holster.Тактички holster, големина adjusttable
2. По признавањето од страна на Продавачот, објектот мора да се врати во рок од 7 дена од него.65 kg
Материјал : ploymer
Детали :
Прилагодливи на телото одговара за повеќето типови на пиштол
1.
Тактички Holster Safariland стил Airsoft Опрема Тен Нога Пиштол Holster за Gl 17 / 1911 Beretta M92 М9 SIG P2022 P226
КАРАКТЕРИСТИКИ :
Пиштол Тип : Colt 1911 Година,Gl 17 18 19 25,Beretta 92 ,
Функција : Трајни
Боја : тен
Тежина : 0.Ве молиме пополнете вашата адреса за испорака со контакт телефонски број,особено Русија купувачот,ве молиме потврдете го вашето име и презиме. Никакви проблеми,ве молиме не двоумете се да не контактирате во прв пат пред да се ОТВОРИ СЛУЧАЈ напушти или Неутрални / Негативни Повратни информации, со помалку од 4 ѕвезди оценка, ние секогаш се обидуваме се потрудиме да се реши тоа за вас!
.

Детали

Бренд Име:
ВОЛКОТ НЕПРИЈАТЕЛОТ
Број На Модел На:
за Gl 17 / 1911 Beretta M92 М9 SIG P2022 P226
Материјал:
ABS Пластика
Материјал:
ABS Пластика
Употреба:
Воена Фанови Колекција Војна-игра
Услуги:
OEM / ODM за клиенти
Свеж

Избор на клиенти