.

.

New
Црна Тактички Пиштол Holster За Глок 17 19 22 23 32 36 Airsoft Макбаскет Војска Holster Појас Јамка Половината Гребло Holstter

Црна Тактички Пиштол Holster За Глок 17 19 22 23 32 36 Airsoft Макбаскет Војска Holster Појас Јамка Половината Гребло Holstter

DEN 419.00
DEN 492.48

Стока
Достапно.

Покрај тоа,Ние ќе ги напише на пониска вредност на цел pacakge да ви помогне да се избегне царинската управа .EMS, тоа трае околу 5 до 20 работни дена. Но ќе мора да плаќаат за дополнителни превозот надомест. Ако имаш погрешна објектот, ве молиме да ги слика за пакет и објектот што сте го добиле, тогаш контактирајте не директно . Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ НЕ ЌЕ се СОГЛАСАТ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА . Следење на информации нормално ажурирања околу 3-5 дена, јас f не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. *Направени од висока густина трајни полимер. Не се Одговорни за Царинење . Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.Ние прифаќаме ЗАЧУВАМ-Master card,visa,Boleto,TEF,Маестро,web Money,QIWI, Yandex. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. *Оваа Holster се вклопува ГЛОК 17 19 22 23 31 32 *Полна отпуштање зафат за нерешено и непосреден задржување на ре-holstering. Мало Пакет Содржина : Гребло Појас Тешко Holster * 1 НАШЕТО ВЕТУВАЊЕ!!! 1. Ние ќе ви даде добро решение.
Црна Тактички Пиштол Holster За Глок 17 19 22 23 32 36 Airsoft Макбаскет Војска Holster Појас Јамка Половината Гребло Holstter Пиштол holster за глок 17 19 22 23 32 36 Карактеристики : *100% Сосема нов и висок квалитет. Нормално трае 18-35 работни дена за повеќето земји, веќе за овие регион(Јужна Америка, Африка.

Детали

Број На Модел На:
BGHT-CB-G
Материјал:
Најлон
Бренд Име:
ХАН ДИВИ
Одговара за:
Глок 17 19 23 32 36
Тежина:
0.25kg
Стил:
појас holster
Употреба:
Отворено Тактички Воен Airsoft Лов пиштол носат
Со:
Појас Јамка Половината Гребло Пиштол Holstter
Свеж

Избор на клиенти