.

.

New
Воена Специјални Сили Глок Holster Брзо Ослободување Тактички Десната Рака Гребло Пиштол holster за Глок 17 19 22 23 31 32

Воена Специјални Сили Глок Holster Брзо Ослободување Тактички Десната Рака Гребло Пиштол holster за Глок 17 19 22 23 31 32

DEN 402.00
DEN 804.00

Стока
Достапно.

Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. *Брзина-намалување на дизајн овозможува брзо се подготви, цел стекнување, и ре-holster додека *одржување на очите на целта. Тежина : 170g (6oz). Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Мало Пакет Содржина : Гребло Појас Тешко Holster * 1
Можеби како овие (^o^)/
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. *Оваа Holster се вклопува ГЛОК 17 19 22 23 31 32 *Полна отпуштање зафат за нерешено и непосреден задржување на ре-holstering. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Ние само брод да се потврди цел адреси. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.

Детали

боја:
тен, Црна Боја
Материјал:
PP
Број На Модел На:
за глок
Бренд Име:
demeysis
Материјал:
полимер
боја:
само црна
Тежина:
0.2kg
Стил:
појас hoslter
Употреба:
пиштол носат
Одговара за:
Глок 17 19 22 23 31 32
Име:
Пиштол holster за Глок 17 19 22 23 31 32
Свеж

Избор на клиенти