.

.

New
Лов Тактички Пиштол Алатки Капка Нога Пиштол Holster Ipsc Платформа За Брзо Ослободување Право Раце Пиштол Случај P226 P229 Зелена Црна

Лов Тактички Пиштол Алатки Капка Нога Пиштол Holster Ipsc Платформа За Брзо Ослободување Право Раце Пиштол Случај P226 P229 Зелена

DEN 881.00
DEN 1728.00

Стока
Достапно.

За руската клиентите, ние треба вашата полно име на бродот на пакетот.Ве молиме да биде повеќе трпение.) Answer : ___________________________ Note : Ние прифаќаме ALIPAY , WESTERN UNION , T/T . Испорака на стоки во рок од 5 работни дена. или CPF НЕМА.
1)Ако сакате да се вратите или размена на објектите што сте ги примиле ,можете да контактирате со нас во рок од 7 дена од денот на приемот на вашата нарачка.На следење на информации во врска со пратката можеби треба 5-10 дена да се прикажува на веб страната.Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2 )предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба.
Опис :
* Предмет тип : CQC серија
* Item стил : Нога пиштол Holster
* Одговара за : P226
* Одговараат за : десната страна на корисниците
* Боја : црна,песок
* Погоден за P226 Пиштол /пиштол
* Функција : со две списание pouchs
* Брзо ослободување тока ќе се попогодни за прикачување или detaching на нога Пакет се вклучуваат : 1 x нога holster
Примена :
Воена & тактички & Полицијата & Војска пиштол/ airsoft/ пиштол/
пушка активности / Војна игра CS игра/ Надворешна лов Внимание : Функција : со две списание pouchs СЕГА
1.Купувачи се одговорни за сите дополнителни царински давачки и даноци за увоз во купувачот земјата.(На превозот и ракувањето со полнење не се враќа ,мажите направени дефекти не се гарантира,како што се скршени,рбет и така натаму. Да Бразилецот клиент, ако изберете EMS , ве молиме да ни кажете на вашиот даночен број
( CNPT БР.

Детали

боја:
Црна, Зелена
Број На Модел На:
Лов Снимање Airsoft Тактички Holster
Бренд Име:
CLUSGO
Материјал:
Полиуретански
Тип На Објект:
тактички нога holster
Стил:
CQC Серија
ОДГОВАРА ЗА:
P226 Sig 220 / 228 / 229
боја:
црна,песок
Функција:
Две списание пошта
одговараат за:
десната рака на корисниците
Превозот тип:
Бесплатен превозот
Големина:
Adjustable
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Примена:
Воена & тактички & Полицијата & airsoft/ пиштол/ Надворешна лов
Свеж

Избор на клиенти