.

.

New
Airsoft Тактички Единствена Точка Пиштол Пиштол Пролет Lanyard Прашка Брзо Ослободување

Airsoft Тактички Единствена Точка Пиштол Пиштол Пролет Lanyard Прашка Брзо Ослободување

DEN 253.00
DEN 408.00

Стока
Достапно.

Ние ветува дека ќе добие нарачката откако ќе заврши исплатата. И ако вашата земја има посебни барањето за увоз цел, љубезно ве молиме да ги споделите со нас, и ние може да го напишете детали како што сакате.Ние прифаќаме ЗАЧУВАМ-Master card,visa,Boleto,TEF,Маестро,web Money,QIWI, Yandex.

Детали

Број На Модел На:
пиштол Прашка
Материјал:
Најлон
Бренд Име:
FS
Свеж

Избор на клиенти