.

.

New
Тактички Пиштол Рака Пиштол Holster со Списанието Слот EDC Десно Лево Меѓусебно Носителот Торбичка

Тактички Пиштол Рака Пиштол Holster со Списанието Слот EDC Десно Лево Меѓусебно Носителот Торбичка

DEN 479.00
DEN 937.92

Стока
Достапно.

Ве молиме пополнете вашата адреса за испорака со контакт телефонски број,особено Русија купувачот,ве молиме потврдете го вашето име и презиме. По признавањето од страна на Продавачот, објектот мора да се врати во рок од 7 дена од него.
Карактеристики :
Одговара на повеќето медиум, компактен и subcompact пиштоли Брзо копче за задржување на рака Метална рамка скрши палецот Remolded челик клип Ambidextrous користење на двете левата или десната страна Екстра магазин клип носителот пред Велкро затворање на магазинот носителот Димензии : 7.За неисправни или погрешно објекти примени : Купувачи мора да го пријави на Продавачот во рок од 7 дена по примена на стоки. Доколку бидат прифатени, Купувачите мора да се вратат на објектот на своите трошоци
3.Нема размена или се враќа ќе бидат прифатени за која било причина, освен горенаведените
испорака
1.
Тактички Пиштол Рака Пиштол Holster со Списанието Слот EDC Десно Лево Меѓусебно Носителот Торбичка
Опис На Производот :
Ова Секој Ден го Носат Тактички пиштол holster е дизајниран да се вклопуваат пиштоли од средни до subcompact пиштоли. Никакви проблеми,ве молиме не двоумете се да не контактирате во прв пат пред да се ОТВОРИ СЛУЧАЈ напушти или Неутрални / Негативни Повратни информации, со помалку од 4 ѕвезди оценка, ние секогаш се обидуваме се потрудиме да се реши тоа за вас!
Одговара на повеќето медиум, компактен и subcompact пиштоли Брзо копче за задржување на рака Метална рамка скрши палецот Remolded челик клип Ambidextrous користење на двете левата или десната страна Екстра магазин клип носителот пред Велкро затворање на магазинот носителот Димензии : 7.

Детали

Број На Модел На:
EDC Десно Лево Меѓусебно Носителот
Материјал:
Најлон
Бренд Име:
ВОЛКОТ НЕПРИЈАТЕЛОТ
Употреба:
Воена Фанови Колекција Војна-игра
Свеж

Избор на клиенти