.

.

New
YKSPACE Флип СТП Кожа Случај За Samsung Галакси Забелешка 5 Случаи Прозорец Приказ на Телефонот Покрие N9200

YKSPACE Флип СТП Кожа Случај За Samsung Галакси Забелешка 5 Случаи Прозорец Приказ на Телефонот Покрие N9200

DEN 142.00
DEN 157.92

Стока
Достапно.

(Ако објектот е во вашиот процесија повеќе од 7 дена, тоа се смета да се КОРИСТИ и ние ќе НЕ ИЗДАДЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Предмети гаранција ограничено време е 12 месеци и додатоци доаѓаат со 3-месечен-време. Ви благодариме! Сакате да имате добар шопинг искуство!
. Цел ќе биде предаден во рок од 4 работни дена по Aliexpress потврдена. Обезбедување добар шопинг средина е цел ние се настојува да се постигне. Ако имате било какви предлози за нашата продавница или на нашите услуги, ве молиме да ни кажете веднаш. Во Светот Превозот. Ние НЕ преземаат ЦЕЛОСНА RESOPNSIBILITIES, како што се : сообраќајни несреќи, одложувања, екстра данок или други царински проблеми. Начини на плаќање : со Кредитна Картичка, Web Money, T/T, Western Union, QIWI Паричник, Boleto. Ние се случува да се промени на подобро. Ако имате било какви прашања во врска со предмети, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас. Задоволство ни е да се обезбедат услуги за вас. НЕ EXPECPTIONS!) Враќање превозот цена е мечка од страна на продавачот и купувачот на половина. Цените не вклучувајќи обичај должност на дестинација земји.
Ако ви треба мало пакување,ве молиме контактирајте со нас и да платат за екстра 1$/еез. Ние ќе ви одговори што е можно поскоро. Сите неисправни објект се врати МОРА да БИДЕ во рамките на гарантниот период. Да се осигура дека вие може да ги добиете цел успешно, ве молиме да се осигурате ПРЕВОЗОТ АДРЕСА е ТОЧНА.

Детали

дизајн:
Бизнис,Обичен
Компатибилен Бренд:
Samsung
Тип:
Футроли & Клипови
Функција:
Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
Бренд Име:
YKSPACE
Мало Пакет:
Yes
Компатибилен Модел На Samsung:
забелешка 5
Модел На Телефон:
За Samsung галакси Забелешка 5 N9200
Стил:
Луксузни Модни Ретро Гроздобер Мобилен Телефон Случај Покрие Торба
Свеж

Избор на клиенти