.

.

New
За Sony Cam Pro/DV, мала камера/Држиме Gopro/6 7 Жешка Selfie Таблета YUNTENG Tripod Shutter Bluetooth Контрола Monopod Далечинскиот

За Sony Cam Pro/DV, мала камера/Држиме Gopro/6 7 Жешка Selfie Таблета YUNTENG Tripod Shutter Bluetooth Контрола Monopod Далечинскиот

DEN 1394.00
DEN 2581.92

Стока
Достапно.

52 lbs
Макс оперативни оптоварување : 3 lbs
Број на нога делови : 4
Основната тема : 1/4 инчи
Материјал : Алуминиум легура
Пакетот вклучува :
1 x YUNTENG Monopod
1 x Мобилен телефон менгеме
1 x Go Pro Tripod планината
1 x Bluetooth Далечинскиот
1 x Мини Tripod Стојат
1 x отпорен на вода торбичка
Ве молиме имајте во предвид дека на мобилен телефон и други додатоци не се вклучени. Ве молиме тест за стабилност пред употреба. Спецификации
Продолжен висина : 50 инчи
Укината висина : 16.
Важна Напомена : Овој tripod застане не е професионална tripod. Ве молиме да го скрати висина зголемување на стабилноста. На пример, само се протега 1 дел или 2 делови.0 и Андроид 2.6 и подоцна. Мини tripod стојат поддржува мала тежина апарати. NBR зафат на врвот на monopod за зголемување на ракување
5. Вграден-во врвка за околу рака спречува monopod од паѓање од страна
6.7 инчи
Нето тежина : 0. Bluetooth Далечински управувач за i OS и Android со до 33 стапки далечински растојание
4. Вклучува Bluetooth далечински управувач за IOS и Андроид паметни телефони, вклучувајќи IPHONE 3. Совршен за мали SLR, digital camera, Gopro камера, DV, мала камера, мобилен телефон (За i Phone 6 (Плус), 5 S, 5 C, 5, 4 S, За Галакси S6, S5, S4, S3, Забелешка 4, 3, За Nexus 6, 5, 4,За HTC One, Една 2 и Повеќето Мобилен Телефон)
7.Bluetooth со можност да биде продолжен Selfie се Држи со Tripod се Залагаме за паметни телефони, Таблети и DV, мала камера ,Видео Камери Карактеристики
1. Lighweight алуминиум за лесна подвижност
2.

Детали

Тип:
Футроли & Клипови
Функција:
Анти-удар
Големина:
4.7inch 5.0 inch
дизајн:
Спортски,Егзотични
Мало Пакет:
Yes
Бренд Име:
Karstadt
Компатибилен Бренд:
За LG За Samsung
Карактеристики:
Првиот selfie стап monopod за Таблет.
Материјал:
Направен од лесен алуминиум за лесна подвижност
Совршен за :
мали SLR, digital camera, Gopro камера, DV,
YUNTENG Monopod:
Одговара За Samsung/За iPhone/За LG/За HTC ONE
Широко долари:
За Ipad мини/За Samsung Табот 2/3/4/1
Само фото колекции еден:
Само Слика Monopod+tripod+shutter+tabletop pc носителот
Само pthoto две колекции:
Само Слика Monopod+tripod+далечински shutter
tabletop pc носителот:
За iPad Про 9.7-инчен /За Google Nexus за LG G Подлога 10.1
Свеж

Избор на клиенти