.

.

New
OEEKOI Lichee Шема Картичка Слотови Носителот Торбичка Случај за Coolpad YotaPhone 3/Платно/Кул Игра 6 5.5 Инчен

OEEKOI Lichee Шема Картичка Слотови Носителот Торбичка Случај за Coolpad YotaPhone 3/Платно/Кул Игра 6 5.5 Инчен

DEN 475.00
DEN 527.52

Стока
Достапно.

8 Инчен;
б.0 Инчен; б .Пакет : OPP 7.8 см,Погодни за телефонот 4.3 Инчи; Вертикални a.Боја : Хоризонтална(Црна,Кафе),Вертикални(Црна,Кафе).8 см,Погодни за телефонот 5. Известување
* Pls оставете порака за да кажете ни модел на телефон или телефон димензија, на пример : сакам случај за i Phone 6 Плус ,или my phone diemension е [158.
2,го Заштитите вашиот телефон бесплатно од гребење и удари и, исто така, го заштитува вашиот телефон со стил.Случај само,телефонот не се вклучени.8 см,Погодни за телефонот 6.Големина : Хоризонтална a.Lichee Шема Картичка Слотови Носителот Торбичка Случај за Coolpad Yota Phone 3/Платно/Кул Игра 6 Опис : 1.8 см,Погодни за телефонот под 4.100% Сосема нов и добар квалитет.8 см,Погодни за телефонот 5.8 см,Погодни за телефонот 4. Рака содржани. Инсталирање на погодност.
* Ако се потврди време е наскоро, а вие се уште не ја примите вашата цел,pls контактирајте со нас, ние ќе се прошири и датум на испорака за вас.8 см,Погодни за телефонот 5.8 см,Погодни за телефонот 4.Уникатен дизајн го прави лесно да пристапите до функциите на телефонот. И ние ќе ви испратиме повторно или целосна наплата ако на крај не се дојде на ред кога е надвор од comfirm време.8 см,Погодни за телефонот 5.8 см,Погодни за телефонот 6.8 см,Погодни за телефонот под 4. така што ние може да ви испрати најмногу погоден случај.Материјал : СТП Кожа.

Детали

Пакет:
Случај & Рака
Бренд Име:
OEEKOI
дизајн:
Обична,Бизнис,Спорт,Гроздобер,Мат
Функција:
Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
Големина:
5.5
Мало Пакет:
No
Тип:
Футроли & Клипови
Карактеристики:
Универзална Случај
Компатибилен Бренд:
Coolpad
боја:
Црна,Кафе
Материјал:
СТП Кожа
Стил:
Универзална Случај,Спојувалка За Каиш Случај,Lichee Шема Случај
одговара 1:
за Coolpad Платно Случај
Се вклопат 2:
за Coolpad Кул Игра 6 Случај
Одговара 3:
за Coolpad YotaPhone 3 Случај
Свеж

Избор на клиенти