.

.

New
Телефон Случај Покритие За LG Lancet VW820 Со Висок Квалитет Солиден Тешки Holster Спојувалка за Каиш Носителот

Телефон Случај Покритие За LG Lancet VW820 Со Висок Квалитет Солиден Тешки Holster Спојувалка за Каиш Носителот

DEN 204.00
DEN 214.08

Стока
Достапно.


Answer : ___________________________ NOTE :
Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус и Продавачот за Испорака Метод Немаат Следење на Информации. Ако Ви Треба Валидна Следење на Број за Целосно Следење на Вашата Нарачка, ве Молиме Изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Mail, Epacket Или ЕМС.
Превозот Метод
Следење На Број
Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус
НИКОЈ
Продавачот Превозот Methodc
НИКОЈ
Кина Пост Регистрирани Воздух Mail
YES
EPacket
YES
EMS
YES
ОПИС 100% сосема нов и висок квалитет. Количина : 1 се Задржи вашата Конзола во стабилна. Лесен за употреба. Специјално дизајниран за да ги зачувувате вашите конзола сигурно во својата исправена вертикална положба Боја : Црна Мобилен телефон конзола не се вклучени.

Детали

Функција:
Потпирачот,Нечистотија-отпорни,Тешки Заштита,Анти-удар
дизајн:
Обична,Гроздобер,Геометриски,Бизнис,Спортски
Мало Пакет:
No
Карактеристики:
За LG Lancet VW820
Бренд Име:
ELEPHONE
Компатибилен Бренд:
LG
Тип:
Футроли & Клипови
Свеж

Избор на клиенти