.

.

New
Selfie Прстен Огледало Шминка Случај За Leagoo Алфа 1 2 4 5 6 Елита 1 2 3 4 5 Доведе 1i LED Светло Флеш ДО Андроид Мобилен Телефон Маска

Selfie Прстен Огледало Шминка Случај За Leagoo Алфа 1 2 4 5 6 Елита 1 2 3 4 5 Доведе 1i LED Светло Флеш ДО Андроид Мобилен Телефон

DEN 182.00
DEN 239.52

Стока
Достапно.


Напомена : потребни се 2 AAA батерии кои не се вклучени во пакет кутија.
(2)36 ДОЛГОТРАЈНИ LED СВЕТИЛКИ : Обезбедува дополнителни или несакани осветлување за фотографија, кога некогаш ќе имаат услови на слаба светлина.
(5)Независно Осветлување : Тоа може да се дополнуваат светлина без да се поврзете на паметен телефон или други уреди. Со 3 различни нивоа на осветленост, ќе го најдете совршениот осветлување е потребно за вашите фотографии. Тоа исто така ви помага да се добие повисок квалитет на слики и видео записи кога природна светлина не е достапна.
(3)Тоа е погодно да се користи.8 cm(H)
Карактеристики :
(1)3 НИВОА на ОСВЕТЛЕНОСТ : Земете selfies насекаде, темно ноќни клубови, Партии, Кампување итн. Со овој selfie Прстен Светлина ние никогаш не ќе мора да се грижите темна околина повторно.
(4)Тој е дизајниран со анти-лизга и отпорно на гребење сунѓер кој може ефикасно да го спречи тоа од испаѓање и го заштитите вашиот телефон од тоа да биде изгребани. Со овој Selfie Прстен Светлина, ќе бидете во можност да се земе голем selfies во темни области или кога природна светлина не е достапна .
Selfie прстен светлина За i Phone 6s / 6s Плус / 6 /6 Плус / 5s / 5в / 5 / 4s / 4, За Samsung Galaxy серија како Галакси S6, S6 Работ Плус, Забелешка 5,За LG мобилни Телефони, За Мото, За Huawei, За HTC, За Sony и други телефони, За i Pad ,За Mac Book
Спецификации :
Боја : црна ,бела,розова
Материјал : Пластика
Големина : 8.

Детали

Мало Пакет:
No
Тип:
Футроли & Клипови
Големина:
For Leagoo
Карактеристики:
За Leagoo
Бренд Име:
Lulumi
Функција:
Анти-удар,Адсорпција
дизајн:
Обична,Симпатична,Егзотични
Компатибилен Бренд:
За Leagoo
Свеж

Избор на клиенти