.

.

New
OEEKOI Вистинска Кожа Спојувалка за Каиш Торбичка Покрие Случај за bq Aquaris E5s/U Лајт/U/U Плус/Х5 Плус/E5 4G/5/М5/Х5 5Inch

OEEKOI Вистинска Кожа Спојувалка за Каиш Торбичка Покрие Случај за bq Aquaris E5s/U Лајт/U/U Плус/Х5 Плус/E5 4G/5/М5/Х5 5Inch

DEN 518.00
DEN 575.52

Стока
Достапно.


Вистинска Кожа Торбичка Случај за bq Aquaris E5s/U Лајт/U/U Плус/Х5 Плус/E5 4 G/5/М5/Х5
- Боја : Црна.
- Материјал : Вистинска Кожа.
- Уникатен дизајн видиме случај.
- Обезбедува одлична заштита од гребнатини, нечистотија, и други секојдневни оштетувања
- Додаток Само. Телефонот Не Се Вклучени.
Известување
Pls оставете порака за да кажете ни го моделот на вашиот телефон,или ние ќе ви го испратиме по случаен избор,pls љубезно ве молиме да се разбере.

Детали

Материјал:
Aquaris M5, Aquaris 5, Aquaris E5 4G, Aquaris E5 HD, Aquaris Х5 Плус, Aquaris У Плус, Aquaris U, Aquaris У Лајт, Aquaris E5s, Aquaris Х5
Бренд Име:
OEEKOI
Големина:
5
дизајн:
Бизнис,Гроздобер
Мало Пакет:
No
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Тип:
Футроли & Клипови
Компатибилен Бренд:
BQ
торбичка случај:
вистинска кожа случај
боја:
Црна
Пакет:
opp
Број На Модел На:
за BQ Aquaris Х5/Aquaris М5/Aquaris 5/Aquaris E5 4G/Aquaris E5 HD
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Модел Број 1:
За BQ Aquaris Х5 Плус
Модел Број 2:
за BQ Aquaris У Плус Случај
Модел Број 3:
за BQ Aquaris У Случај
Модел Број 4:
за BQ Aquaris У Лајт Случај
Модел Број 5:
за BQ Aquaris E5s Случај
Свеж

Избор на клиенти