.

.

New
IYEAL Бебе Девојки Крштевка Gown Фустани+Шапка+Shawl Vestidos Infantis Принцезата Свадба Партија Чипка Облека за Новороденче Крштевањето 3PCS

IYEAL Бебе Девојки Крштевка Gown Фустани+Шапка+Shawl Vestidos Infantis Принцезата Свадба Партија Чипка Облека за Новороденче

DEN 960.00
DEN 1199.52

Стока
Достапно.


IYEAL
3832795859
Ние сме горди да го претстави ова убава облека. Ова е навистина шармантен и ќе ве молам сите мало девојче или навистина роднина или пријател кој купува тоа. Идеален или било какви посебни прилика како на пример, свадба, крштевка, партијата итн итн. Бебе Девојки Крштевка Gown Фустани+Шапка+Shawl Vestidos Infantis Принцезата Свадба Партија Чипка Облека за Новороденче Крштевањето 3 PCS Боја : Бела,боја на слонова коска Големина : 3-6-12 за 0-18 месеци. ГОЛЕМИНА ВОВЕД Опција CN големина Должина Биста*2 Половината 3 М 3 39cm 51cm 51cm 6 M,9 М 6 42cm 53cm 52cm 12 M,18 M 12 45см 55cm 54cm ве Молиме љубезно им овозможи на 1-2 cm разлика се должи на рачно мерење.1cm=0.3937 инч. Боите на производите може да биде малку различен од вистински бои, бидејќи на различни екрани и светлина
Боја : Бела
Боја : Боја На Слонова Коска

Детали

Дете НИ Големина:
3M, 6M, 9M, 12M, 18 МИЛИОНИ
Одделот За Името:
Бебето
Пол:
Бебе Девојки
Јака:
О Деколте
фустан стил:
Принцеза Се Облекуваат
Sleeve Должина(cm):
Краток
Силуета:
А-Линија
Број На Модел На:
крштевањето се облекуваат
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Sleeve Стил:
Капа Ракав
Вистински Слики:
Yes
Материјал Состав:
Памук+Чипка
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
IYEAL
Декорација:
Чипка
Стил:
Формално
Фустани Должина:
Средината На Теле
Материјал:
Памук,Микрофибер
Пол:
Новороденче,бебе девојка
sutible за место:
роденден,свадба,крштевање,
Објектот:
бебе девојка фустани
бебе се облекуваат:
бебе партија облечи
Стил:
Формално
Возраст:
0-18 месеци
боја:
Бела
Функција:
Фустани+Шапка+Shawl
Сет:
3 Парчиња
Ткаенина Тип:
Chiffon
Свеж

Избор на клиенти