.

.

New
2017 Есен Жените Мода Голема Големина Канцеларија Чипка Фустан Долг Ракав Облека О-Вратот Плус Големина Bodycon Жените се Облекуваат Vestidos 6XL 5XL

2017 Есен Жените Мода Голема Големина Канцеларија Чипка Фустан Долг Ракав Облека О-Вратот Плус Големина Bodycon Жените се Облекуваат

DEN 710.00
DEN 911.04

Стока
Достапно.


$ДОЛАРИ 17.30
$ДОЛАРИ 16.98
$ДОЛАРИ 18.98
$ДОЛАРИ 16.89
$ДОЛАРИ 16.98
$ДОЛАРИ 16.66
$ДОЛАРИ, 15.98
Големина ГОЛЕМИНА(cm) НИ AU/велика БРИТАНИЈА RU Биста Половината Хип Должина на Ракав Должина Рамо cm инчен cm инчен cm инчен cm инчен cm инчен cm инчен L 12/14 44/46 96 37.8 82 32.3 100 39.4 87 34.3 42 26.5 XL 16/18 46/48 100 39.4 86 33.9 104 40.9 88 34.6 43 16.9 2 XL 20/22 48/50 104 40.9 90 35.4 108 42.5 89 35.0 44 17.3 3 XL 24/26 50/52 108 42.5 94 37.0 112 44.1 90 35.4 45 17.7 4 XL 28/30 52/54 112 44.1 98 38.6 116 45.7 91 35.8 46 18.1 5 XL 32/34 54/56 116 45.7 102 40.2 120 47.2 92 36.2 47 18.5 6 XL 36/38 56/58 120 47.2 106 41.7 124 48.8 93 36.6 48 18.9
вистински фото
$ДОЛАРИ 10.92
$11.98 ДОЛАРИ
$ДОЛАРИ 13.98
$ДОЛАРИ 12.71
$ДОЛАРИ, 12.98
$11.98 ДОЛАРИ
$ДОЛАРИ 12.91

Детали

Големина:
L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL
Пол:
Жените
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Сезоната:
Пролет
Силуета:
А-Линија
Стил:
Повик
Материјал:
Полиестер,Spandex
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Број На Модел На:
D1192
Бренд Име:
COCOEPPS
Декорација:
Никој
Деколте:
О Деколте
Половината:
Природни
Тип На Објект:
женска облека
Опис 1:
Vestido де феста
Опис 2:
Партија фустани
Големина:
голема големина плус големина голема големина
Стил:
Повик
Свеж

Избор на клиенти