.

.

New
Нови Пристигнување Жените Turtleneck Backless плетени Bodycon се Облекуваат Дама Секси Врати Крстот Ребрести Краток Фустан 4 Бои Вечер Vestidos

Нови Пристигнување Жените Turtleneck Backless плетени Bodycon се Облекуваат Дама Секси Врати Крстот Ребрести Краток Фустан 4

DEN 734.00
DEN 815.52

Стока
Достапно.


Материјал : 100% viscose

Детали

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Силуета:
Обвивка
Стил:
Секси & Клуб
Сезоната:
Пролет
Sleeve Стил:
Резервоар
Деколте:
Turtleneck
Бренд Име:
ЈУЛИЈА БАКНЕЖ
Материјал:
Полиестер,Памук
Половината:
Природни
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Декорација:
Шупливи Надвор
Број На Модел На:
WMCTT825
Свеж

Избор на клиенти