.

.

New
2018 Жените Гроздобер 50-тите 60-тите години Вечер Партија Clubwear Петар пан Јака Фустан S-3XL

2018 Жените Гроздобер 50-тите 60-тите години Вечер Партија Clubwear Петар пан Јака Фустан S-3XL

DEN 1295.52

Стока
Достапно.

Ве молиме да се разбере, сепак, царина е надвор од нашата контрола ние не можеме да guarrante нема данок за провизии и нема да сноси никакви даночни такса. За Царина Во разгледување на нашите клиенти да имаат корист, Ние сме принудени да брод вашата нарачка од редовна пошта. Но, ние ќе рефундирање на вашите плаќање за изразат испорака(ако имате платени) на вашата сметка во рок од 24 часа. Барање : 1. Објектите што сте ги примиле во рок од 30 дена од доставената датум. Тоа нема да биде наплата по уплатата.

Детали

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Жените
Силуета:
Одговара и Одблесокот
Фустани Должина:
Колено-Должина
Декорација:
Вез
Деколте:
Петар пан Јака
Sleeve Должина(cm):
Половина
Сезоната:
Есен
Стил:
Гроздобер
Половината:
Империја
Шаблон Тип:
Печати
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Полиестер
Стил:
Модерна
Превозот начин:
кина пост/DHL/EMS
Место на Потекло:
Шангај, Кина (Копно)
Силуета:
Целосна
Боја Стил:
Природна Боја
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Свеж

Избор на клиенти