.

.

New
Нови пристигнување 2017 Пролет Лето мода жените долг ракав на животните слатки црвени мачки печати фустан секојдневен midi елегантен фустани

Нови пристигнување 2017 Пролет Лето мода жените долг ракав на животните слатки црвени мачки печати фустан секојдневен midi елегантен

DEN 3839.52

Стока
Достапно.

Ве молиме забележав дека за големината може да се прилагодите.
Биста : Заврши на лента околу потполност дел на вашиот биста, а потоа пуштете ги рацете до вашите страни за да се измери.
Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.
3,Ако под итно, ве молиме изберете го изразат начин, како што курирската служба DHL,ARAMEX итн.
Ве молиме проверете ги следните големината на табелата за големината детали. обично ние може да се испрати во 2~5 дена, но ако објекти надвор од берзата, Ние ќе го направи тоа повторно ,така што може да биде потребно повеќе денови може да се испрати.
ПРЕВОЗОТ :
1,Ние брод на предмети преку Кина Пост Воздух Mail.Обично пишуваме ниска вредност на пратката, ако не сакате ни напишете ниска вредност, ве молиме ги споделите со нас,
Купувачот е одговорен за било кој данок и / или должност обвинет од страна на својата земја.
Имаме прекрасна кадар ќе се повеќе од среќни да ви помогнат : ).
Колковите : Застанете со вашиот потпетици заедно, и да се измери околу потполност дел на колковите.
Но ќе мора да плаќаат за дополнителни превозот цена.
Половината : Мерка околу вашата природна половината, одржување на лента лабава столица. Ако не сте сигурни за големината, ве молиме оставете ни по големина детали : Рамо ширина :
Биста :
Половината : Колковите :
Фустан Должина околу 115 см 1 инч=2.
2,кина пост обично треба 12 ~ 60 дена (Бразил може да ви треба повеќе од 45~120 дена ) може испорака.

Детали

Големина:
S, M, L, XL
Пол:
Жените
Фустани Должина:
Колено-Должина
Сезоната:
Пролет
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Силуета:
А-Линија
Стил:
Секси & Клуб
Шаблон Тип:
Животните
Деколте:
О Деколте
Декорација:
Никој
Половината:
Природни
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Полиестер
Свеж

Избор на клиенти