.

.

New
Бохемски Плажа Макси Фустан Лето Цветни Печати Гроздобер Вратоврска Во Фронтови V Деколте, Сплит Секси Хипи Шик Плус Големина Празник Долго Фустани

Бохемски Плажа Макси Фустан Лето Цветни Печати Гроздобер Вратоврска Во Фронтови V Деколте, Сплит Секси Хипи Шик Плус Големина

DEN 929.00
DEN 1451.04

Стока
Достапно.

Ние не ќе се одговорни за купувачот причина.1
41
Совет : ќе има 1~2cm поголеми или помали , се обрне внимание, ве молам.Тоа им овозможува на 1-2 cm грешка.7
40
2 XL
42. Сите нарачки ќе се испрати во 1-10 работни дена откако ќе се плати. Ако не се задоволни нашите производи,ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти која и негативни повратни информации,ние guarrantee 100 % slove било проблем за вас. Сите на фотографијата е вистинска слика,друг компјутер мора некои разлика на Боја.(ред лични информации,даноци,лично им се допаѓаат).3
39
XL
40. Ние прифаќаме Alipay,Запад Унија,Moneybooker,TT,Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку сигурна исплата ЗАЧУВАМ. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме оставете ги вашите 5 ѕвезди postive повратни информации. Ние сме бесплатен превозот преку Кина Пост Воздух Mail(НАС преку Epacket),треба да контактирате доколку ви треба други Изразуваат(како на пример DHLEMSUPSTNT,итн.

Детали

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Жените
Материјал:
Lanon
Стил:
Бохемски
Бренд Име:
khalee yose
Sleeve Стил:
Исклучување на Рамо
Силуета:
А-Линија
Деколте:
V Деколте
Фустани Должина:
Глуждот Должина
Сезоната:
Лето
Декорација:
Обвиткан
Број На Модел На:
DS0428
Половината:
Империја
Sleeve Должина(cm):
Половина
Шаблон Тип:
Печати
Бои:
морнарица,зелена,розова
Пол:
Женски
Дебелина:
Нормално
хипи:
бохемски фустан
ГОЛЕМА ГОЛЕМИНА:
цветни печати фустан
Стил:
Бохемски,одмор,плажа,свадба,клуб
Гроздобер:
лето облечи
boho:
плажа облечи
Плус Големина:
лето плажа облечи
бохемски фустан:
лето плус големина
Свеж

Избор на клиенти