.

.

New
Американската 2017 Жените Лето Мода Тенок Црна Надвор Рамо Кратко Sleeve Мека Модални Сплит Се Облекуваат Женски Секси Нерегуларни Фустан Цврсти

Американската 2017 Жените Лето Мода Тенок Црна Надвор Рамо Кратко Sleeve Мека Модални Сплит Се Облекуваат Женски Секси Нерегуларни

DEN 1368.00
DEN 1439.52

Стока
Достапно.


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
ЗАБЕЛЕШКА : ве молиме да се споредат детали големини со твое beofre ти купи!!!
Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики, но не се исти перформанси на различни тела, како на модел. Ви благодариме!!
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

Детали

Големина:
M, L, XL
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Силуета:
А-Линија
Sleeve Должина(cm):
Краток
Бренд Име:
XINOBWA
Сезоната:
Лето
Материјал:
Модални
Број На Модел На:
FA6000
Фустани Должина:
Средината На Теле
Стил:
Панк Стилот
Декорација:
Никој
Деколте:
О Деколте
Половината:
Природни
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Повик
Свеж

Избор на клиенти