.

.

New
Лето Жените Облека Без Ракави Лето Плажа Кратко Мини Фустан Во Мода Обичните Цвет Печатени О-Вратот Фустан

Лето Жените Облека Без Ракави Лето Плажа Кратко Мини Фустан Во Мода Обичните Цвет Печатени О-Вратот Фустан

DEN 206.00
DEN 254.40

Стока
Достапно.


Здраво! Добредојдовте на нашата продавница!
Квалитетот е на прво со најдобра услуга. клиенти сите се наши пријатели.
Моден дизајн,100% Сосема Нов и висок квалитет!
Материјали : Најлон
Боја : Како на сликата шоу
Стил : Мода, Неврзан
Големина : S,M, L, XL
Таму е 2-3% разлика според упатство за мерење.
ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот.
1 инч = 2.54 см
Ве молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот.
Она Што Ќе Добиете :
1 x Мода се Облекуваат
Преглед :
ink Frog Analytics

Детали

Големина:
S, M, L, XL
Бренд Име:
Thefound
Материјал:
Памук,Полиестер
Сезоната:
Лето
Стил:
Повик
Декорација:
Никој
Силуета:
Директно
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Шаблон Тип:
Печати
Sleeve Стил:
Редовни
Половината:
Природни
Деколте:
О Деколте
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Пол:
Жените
Свеж

Избор на клиенти