.

.

New
Simplee Backless се врзуваат возбудува печати долго лето облечи Рака v вратот висока сплит макси фустан Секси лето плажа chiffon фустан

Simplee Backless се врзуваат возбудува печати долго лето облечи Рака v вратот висока сплит макси фустан Секси лето плажа chiffon

DEN 832.00
DEN 1599.36

Стока
Достапно.

Не го одберете директно во зависност од вашите навики.
Големина
S / cm
M / cm
L / cm
НАС
4-6
8-10
12
Велика БРИТАНИЈА
8
10
12
АУ
8
10
12
ЕУ
34-36
38-40
42
Биста
Препорачувам
86-90
90-94
94-98
Половината
Препорачувам
66-69
70-73
74-77
Хип
Препорачувам
90-94
94-98
98-102
Должина
128
130
132
Answer : ___________________________ NOTE :
1.
За пад на превозот,ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас, ако би сакал да. Ве молиме имајте во предвид кога ќе се измери.
Фустанот има кавга декорирани пред и крстот над, се врзуваат половината. Ве молиме да строго ги следат големината на табелата за да изберете големина.
Како можам да track my парцела?
Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на број : www.net/en (Копирани на пребарувачот за да ја отворите)
Што да правам кога купување заштита времето истекува?
Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи. Така можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат.
Печатени фустан/Не наредени
Трговија на големо и пад на превозот се и добредојдени?
За промет на големо,ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која само што трае 3-7 дена да пристигнат. Но, поради различни политики во различни земји, не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот.

Детали

Големина:
S, M, L
Бренд Име:
SIMPLEE
Материјал:
Полиестер
Стил:
Бохемски
Силуета:
Одговара и Одблесокот
Шаблон Тип:
Печати
Sleeve Должина(cm):
Краток
Декорација:
Возбудува
Фустани Должина:
Глуждот Должина
Sleeve Стил:
Шпагети Рака
Половината:
Империја
Деколте:
V Деколте
Сезоната:
Лето
Број На Модел На:
DR821
Пол:
Жените
Свеж

Избор на клиенти