.

.

New
IUSGG Лето се Облекуваат Жените Секојдневен Долго Макси Фустан Pleated vestido Модални О-вратот Фустани Резервоарот Евтина Облека Кина Жените Облека

IUSGG Лето се Облекуваат Жените Секојдневен Долго Макси Фустан Pleated vestido Модални О-вратот Фустани Резервоарот Евтина Облека

DEN 601.00
DEN 911.52

Стока
Достапно.

Пред да се испрати ни го врати објектот,ве молиме контактирајте не за подетални врати&размена на настава.
Враќање&Размена политика
* Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција,ако за било reson не сте задоволни ,можете да се вратите на објектот за да ни во тоа?s оригинални condiion за враќање на парите или замена.Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки.
Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 20 работни дена.
Плаќање
* Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску.Ве молиме контактирајте со нас пред да се одржи вашата цел ако ви треба добра под итно или вашиот регион не е на располагање од страна на Кина пост.
* Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз,ние ќе го пријават како подарок со пониска вредност,ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.
Белешки
* Сите предмети се директно од фабриката, ќе добие попуст ако не за промет на големо количество.
* Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање,ние, исто така, ја прифати плаќање од страна на T/T,Western union,Money gram.Ако имате било незадоволство,ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек.
Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 10 до 20 работни дена.

Детали

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Фустани Должина:
Глуждот Должина
Број На Модел На:
АА-WC-D-0106
Сезоната:
Лето
Стил:
Повик
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Половината:
Империја
Декорација:
Копче
Sleeve Стил:
Редовни
Силуета:
Одговара и Одблесокот
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Spandex,Модални
Бренд Име:
IUSGG
Деколте:
О Деколте
Дебелина:
Тенок, одговараат за пролет
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Плоча Тип:
Повик
Големина:
Free
боја:
Светло сива//црна/вино црвено/сина
Стил:
макси фустан
Главната Ткаенини:
мешавини
Свеж

Избор на клиенти