.

.

New
Повик За Жени Лето Макси Фустан Без Ракави Шпагети Рака Бохемски Долго Фустани Шарени Шарени Femme Partty Фустан 5612

Повик За Жени Лето Макси Фустан Без Ракави Шпагети Рака Бохемски Долго Фустани Шарени Шарени Femme Partty Фустан 5612

DEN 2984.00
DEN 3174.72

Стока
Достапно.


2016 S - XXXL Обичните Жени Лето Макси Фустан без Ракави Шпагети Рака Бохемски Долго Фустани Шарени Шарени Femme Partty Фустан

Детали

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Материјал:
Lanon
Силуета:
Одговара и Одблесокот
Стил:
Бохемски
Sleeve Стил:
Шпагети Рака
Деколте:
V Деколте
Фустани Должина:
Глуждот Должина
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Шаблон Тип:
Шарени
Сезоната:
Лето
Бренд Име:
различни beaute
Декорација:
Никој
Половината:
Природни
Број На Модел На:
5612
Пол:
Жените;Дами;Женски;Женски
боја:
multicolor
Големина:
S M L XL XXL XXXL Plus size women clothing
еластичен:
No
Linging:
Yes
Џебови:
No
детали:
Ruched пред
Свеж

Избор на клиенти