.

.

New
трговија на големо 3XL плус големина злато сомот печатени фустан 2018 пролет и есен подобрена cheongsam гроздобер cheongsam фустан w878

трговија на големо 3XL плус големина злато сомот печатени фустан 2018 пролет и есен подобрена cheongsam гроздобер cheongsam фустан

DEN 1436.00
DEN 1841.28

Стока
Достапно.


4, Ние ќе го следат секој песна Број.Ако не сте задоволни, ве молиме контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации. Но вие не треба да се потврди вашиот фустан големина внимателно купување.
Внимание : не можеме да го прифати размена или поништува по вашата нарачка е бен испраќаат.
2,Ние нудиме бесплатен превозот за повеќето земји во светот, се разбира, исто така, може да се избира таа брод начин(како DHL/EMS/ ТАКА НАТАМУ) сакате ,можете да ги дознаете најновите превозот детали
3, Стандард и безбедно пакување, за да даде повеќето вредност за вас. Исто така, имаме ОК тим да се тестира вашата нарачка производи се функционира правилно пред тие да се пакуваат и испраќаат до вас.
Враќање& Размена на настава.
Испорака
1,Подготовка на Време : ние треба 2-5 woking дена да се подготви ред според нашите бројни наредби секој ден. Ние гарантираме ние ќе се 100% slove било проблем за вас.
Следниве информации се бара кога ќе се одрази на проблемот :
"Цел број" "Го објектот е SKU број" "Сликата на неисправни монистра"
Ако имате било какви прашања во врска со политика на враќање на, ве молиме слободно да не контактирате!
.
понекогаш има некои грешки, но секогаш во рамките на 3cm.
Известување : Почитувани купувачи, ова е нашата нова продавница отвори, за сите производи направен ограничено време посебни промоции, за да го отплати поголемиот дел корисници, ви благодариме за вашиот интерес.

Детали

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Жените
Половината:
Империја
Декорација:
Шупливи Надвор
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Повик
Материјал:
Spandex
Сезоната:
Есен
Фустани Должина:
Колено-Должина
Деколте:
Стенд
Силуета:
Директно
Sleeve Должина(cm):
Три Квартал
Број На Модел На:
W879
Свеж

Избор на клиенти