.

.

New
Секси Ниска Отсечени Рамо Irregural Midi се Облекуваат Жените, Мода Лето Sundresses 6 Боја Тенок Појас Секојдневен Облека Vestido VN15

Секси Ниска Отсечени Рамо Irregural Midi се Облекуваат Жените, Мода Лето Sundresses 6 Боја Тенок Појас Секојдневен Облека Vestido

DEN 551.00
DEN 648.00

Стока
Достапно.

Ве молиме контактирајте со нас пред да се одржи вашата цел ако ви треба добра под итно. Ние веруваме дека добрата комуникација ќе се постигне добар резултат, Клиентот ги задоволи е многу важно за нас!
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?
А : Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!
П : дали постои следење на Број за мојот објект?
A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт.
Над големина за "плочка -затегнувачка" мерења, грешка 1-3 см припаѓа на нормалниот опсег.
Превозот
* Повеќето од нашите зделки се промовираат со бесплатен превозот (избрани земји) од хонг конг пост/Кина пост, обично Под 1 KG испратите HK пост, повеќе од 1 KG од UPS-от/DHL .
Ако имате било какви прашања или има било каков проблем на објектот, ве молиме да ни испратите e-mail ПОБРЗО, ние ќе се потрудиме да го реши проблемот ПОБРЗО.
Други Политики
*Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
* Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз,ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност,ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.

Детали

Големина:
XS, S, M, L, XL
Пол:
Жените
Бренд Име:
AINIAINI
Силуета:
Асиметрични
Стил:
Повик
Сезоната:
Лето
Декорација:
Обвиткан
Број На Модел На:
VN15
Материјал:
Полиестер,Памук
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Деколте:
О Деколте
Половината:
Природни
боја:
црвена,сива,зелена,светло сина,црвена роза,сина
Големина:
XS,S,M,L,XL
На ткаенина име:
Се Меша Се Врти
Популарната Елемент:
Цврста
занаети:
Колаж/Крпеница
Стил:
Повик
Свеж

Избор на клиенти