.

.

New
Лето Краток Мода Жените Макси Проширување Underdress Плус Големина Лабава Бела Chiffon Фустан без Ракави S/M/L/XL

Лето Краток Мода Жените Макси Проширување Underdress Плус Големина Лабава Бела Chiffon Фустан без Ракави S/M/L/XL

DEN 1806.00
DEN 2543.52

Стока
Достапно.

Ние и ветуваме на целосна наплата или да го препрати ако пратката е потврден изгубени. Ние нудиме бесплатен превозот за сите производи за повеќето земји преку воздух mail (Кина Пост Воздух Пошта).
Повратни информации
1. Ние ќе сториме
се потрудиме да им понуди решенија брзо за вас. Превозот и ракувањето со полнење не се враќа. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме љубезно помогне да се остави позитивен фидбек. Мажите го направија дефекти се не гаранција,
како што се скршени, рбет и така натаму. Ве молиме контактирајте со нас пред
врати.
Контактирајте со нас
Ако имате било какви прашања или им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас! Верувај во што можеме да направиме добро за вас. Генерално, стоки ќе бидат испратени во 1-3 работни дена од приемот на вашата исплата.
За Големина
S -Рамо 34cm Градите 104cm Должина 125cm
M-Рамо 35cm Градите 108cm Должина 127cm
L-Рамо 36cm Градите 112cm Должина 129cm
XL-Рамо 37cm Градите 116cm Должина 131cm
Совети за вас
Ние не сме само производ продавачот, но, исто така, добавувач на услуги. Ние се стремиме да одговориме на сите пораки како е можно поскоро.
За било какви прашања и барање, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.
САД и Канада : Околу 15-30 дена
Европската,Русија : Околу 20-60 дена
Азиските Земји : Околу 20-60 дена
Јужна Америка Земји : Околу 25-60 дена
Пратката од страна на Epacket САД 10-15days, DHL 4-6 дена, Fed Ex : 6-12 дена.

Детали

Големина:
S, M, L, XL
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Фустани Должина:
Глуждот Должина
Силуета:
Лабава
Материјал:
Lanon,Полиестер
Бренд Име:
Благодатта Нане
Деколте:
Пак надолу Јака
Sleeve Стил:
Редовни
Декорација:
Возбудува
Број На Модел На:
JX20184216
Половината:
Природни
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Сезоната:
Лето
Стил:
Повик
Стил:
Краток
Свеж

Избор на клиенти