.

.

New
2 парчиња по Поставите Зголеми Долги Ракави Бебе Девојки 2 Круна Роденден Туту се Облекуваат Стара Цвет Кристал Headband 0-24Motnths

2 парчиња по Поставите Зголеми Долги Ракави Бебе Девојки 2 Круна Роденден Туту се Облекуваат Стара Цвет Кристал Headband 0-24Motnths

DEN 537.00
DEN 671.52

Стока
Достапно.


Материјал : мешавина памук, мрежа tulle;
0~6months : 44cm/17.32" во градите, 36cm/14.17" во должина;
6~9months : 46cm/18.11" во градите, 38cm/14.96" во должина;
9~12months : 48cm/18.89" во градите, 40cm/15.74" во должина;
12~24months : 50cm/19.68" во градите, 42cm/16.53" во должина;
Фустан во romper стил, 2 копчиња дизајн за лесна промена на пелена;
Пакетот вклучува : 1 PC фустан, 1 PC headband;
Сите предмети се направени и кои се испраќаат од Кина во Светот со следење на број;
Испратени до САД преку E-пакет (USPS) преземање на 10-20working дена за доставување;
Испратени до Русија преку E-пакет премногу преземање на 10-20working дена да испорача, за руски клиенти, ве молиме љубезно ве молиме да бидете сигурни дека примачот име е целосно име и презиме, така што ние можеме да брод тоа надвор што е можно поскоро, корисниците може да добијат парцели наскоро премногу.
Предаден на други земји преку Кина Пост преземање на 15-35working дена да испорача, некои земји, како што е Бразил, поради строго обичај, тоа може да ви треба малку повеќе, ако не се примен објект во рамките на 90days, plz љубезно ве молиме да контактирате со мене, јас ќе се реши за вас.
За било какви прашања, plz ве молиме контактирајте ме одеднаш.

Детали

Бебе Возраст:
10-12 месеци, 7-9 месеци 4-6 месеци, 24M
Одделот За Името:
Бебето
Пол:
Бебе Девојки
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Бренд Име:
Marlegard
Декорација:
Чипка
Шаблон Тип:
Флорални
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Материјал Состав:
Мешавина памук
Материјал:
Памук,Полиестер
фустан стил:
Кавга туту
Број На Модел На:
Слатка
Силуета:
Бал
Јака:
О вратот
Стил:
Симпатична
Sleeve Стил:
Редовни
Ткаенина Тип:
Полиестер
Свеж

Избор на клиенти