.

.

New
Лето Жените Тимови Домот Лист Печати Обвивка Бизнис Канцеларија се Носат Фустани Коленото Должина Пот-срце Вратот Жените Формално Фустан B317

Лето Жените Тимови Домот Лист Печати Обвивка Бизнис Канцеларија се Носат Фустани Коленото Должина Пот-срце Вратот Жените Формално

DEN 570.00
DEN 599.52

Стока
Достапно.


Мерење Листи за Референца
ГОЛЕМИНА S M L XL XXL НАС 4 6 8 10 12 AU/велика БРИТАНИЈА 8 10 12 14 16 ЕВРА 36 38 40 42 44 Биста 81-86 86-91 91-96 96-101 101-106 Половината 66-71 71-76 76-81 81-86 86-91 Хип 85-90 90-95 95-100 100-105 105-110 Должина 99 99 101 101 101 Рамо Ширина 36 37 38 39 40 Ракав Должина 17 18 19 20 21
Answer : ___________________________ NOTE :
ЗА ГОЛЕМИНА НА :
1.Сите мерења се наведени во см и имајте на ум 1 cm = 0.39 инч,1 инч = 2.54 см.
2.Ве молиме Љубезно ве молиме да се разбере кои се вклопуваат може да се разликуваат во зависност од материјали и производство.
3.Нашите големината не е стандард НАС/AU/велика БРИТАНИЈА/ЕУ/RU големини,за да бидете сигурни дека ќе добиете правилна големина,ве молиме строго се однесуваат на мерење на топ листите пред да нарачате.
4.Ако не сте сигурни за големината,ве молиме не двоумете се да контактирате со нас и ние ќе ви ги даде неколку предлози.
ЗА БОЈАТА РАЗЛИКАТА :
Ве молиме љубезно ве молиме да се разбере дека секој компјутер на екранот различни, фотографии и предмети ќе биде нешто малку боја. Ние ќе се обидеме да се задржи во согласност со вистинска и во иднина.

Детали

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Sleeve Должина(cm):
Краток
Стил:
Канцеларијата Дама
Силуета:
Молив
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Полиестер,Spandex
Половината:
Природни
Декорација:
Никој
Бренд Име:
УБАВО-ЗАСЕКОГАШ
Деколте:
Плоштад Јака
Фустани Должина:
Колено-Должина
Број На Модел На:
B317
Сезоната:
Лето
Шаблон Тип:
Печати
боја:
Црна
Место на Потекло:
Кина(Копно)
Големина:
S,M,L,XL,XXL
Облека Нега:
измијте со ладна вода само
Материјал:
95% Полиестер + 5% Spandex
Стил:
Повик
Свеж

Избор на клиенти