.

.

New
Жените Фустани 2017 Bodycon Polka Точка Половина Ракав Клуб Партија Фустани Секојдневен Елегантен Фустан За Работа Vestidos LJ9219X

Жените Фустани 2017 Bodycon Polka Точка Половина Ракав Клуб Партија Фустани Секојдневен Елегантен Фустан За Работа Vestidos LJ9219X

DEN 635.00
DEN 906.24

Стока
Достапно.


Големина
биста(cm)
Половината(cm)
Должина(cm)
S
82
68
97
М
86
72
98
L
90
76
99
XL
94
80
100
2 XL
98
84
101
Како различни компјутери екранот боите различно,бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики.
ви благодариме за вашето разбирање
"Големината мери од страна на самите себе,
понекогаш има некои грешки, но секогаш во рамките на 3cm."

Детали

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Деколте:
О Деколте
Декорација:
Лак
Стил:
Канцеларијата Дама
Силуета:
Молив
Sleeve Стил:
Редовни
Број На Модел На:
LJ9219X
Шаблон Тип:
Dot
Материјал:
Акрилик
Бренд Име:
САМОВИЛСКА
Половината:
Природни
Sleeve Должина(cm):
Половина
Фустани Должина:
Колено-Должина
Сезоната:
Лето
Свеж

Избор на клиенти