.

.

New
Плус Големина Пролет Жените Домот Pinup Славна личност Чипка Bodycon фустан 2017 Мода Три Четврт Ракави Завој Партија Фустани

Плус Големина Пролет Жените Домот Pinup Славна личност Чипка Bodycon фустан 2017 Мода Три Четврт Ракави Завој Партија Фустани

DEN 747.00
DEN 1266.24

Стока
Достапно.


Детали

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Деколте:
О Деколте
Силуета:
Обвивка
Декорација:
Чипка
Фустани Должина:
Средината На Теле
Број На Модел На:
TSY062401
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Полиестер,Памук,Чипка
Половината:
Природни
Бренд Име:
YIRANSHINI
Сезоната:
Лето
Sleeve Должина(cm):
Три Квартал
боја:
ЦРНА,ВИОЛЕТОВА
Големина:
S M L XL XXL
Големина тип:
Редовни
Тип На Објект:
Се облекуваат
Пакет содржина:
1*жените се Облекуваат
Стил:
Краток
Свеж

Избор на клиенти