.

.

New
2017 лето нови жените Бохемски долго голема приврзоци плажа chiffon кратко sleeve фустан

2017 лето нови жените Бохемски долго голема приврзоци плажа chiffon кратко sleeve фустан

DEN 1344.00

Стока
Достапно.


Детали

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Жените
Материјал:
Chiffon
Фустани Должина:
Средината На Теле
Sleeve Должина(cm):
Краток
Половината:
Империја
Бренд Име:
kiryaquy
Sleeve Стил:
Редовни
Декорација:
Возбудува
Стил:
Бохемски
Број На Модел На:
ZTM358
Шаблон Тип:
Геометриски
Силуета:
Директно
Сезоната:
Лето
Деколте:
V Деколте
Свеж

Избор на клиенти