.

.

New
Бренд Бебе Се Облекуваат Девојките Се Облекуваат Резервоарот Фустан За Деца Детска Облека Децата Пролет Лето Есен Флорални Vestido Детска Облека

Бренд Бебе Се Облекуваат Девојките Се Облекуваат Резервоарот Фустан За Деца Детска Облека Децата Пролет Лето Есен Флорални Vestido

DEN 672.00
DEN 959.04

Стока
Достапно.

12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот).
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно, повторно. Боите на производите може да биде малку различен од вистински бои, бидејќи на различни екрани и светлина.Обезбедување на квалитет : Нема pilling, не бледнее
ГОЛЕМИНА ВОВЕД Опција CN големина Биста Должина За Висина на 2-3 T 100 57 см 56 cm во Врска со 92-100 cm 4 T 110 60 cm 58 cm Околу 100-110 cm 5 T 120 63 см 60.5 cm За 125-130 cm 9 T 150 71 cm 66 см За 130-135 cm
Ве молиме љубезно им овозможи на 1-2 cm разлика се должи на рачно мерење.Ние ќе ве контактираме во 24hous.
Feed Back :
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.5 cm За 125-130 cm 9 T 150 71 cm 66 см За 130-135 cm
Ве молиме љубезно им овозможи на 1-2 cm разлика се должи на рачно мерење. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. (Освен некои земји и APO/FPO)
3.Сите iterms мора да се врати во нивната оригинална состојба, или ќе одбие да направи реконструкција.

Детали

Дете НИ Големина:
2T, 3T, 4T, 5T, 6T, 7T
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Силуета:
А-Линија
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Стил:
Симпатична
Број На Модел На:
Big1732
Материјал:
Полиестер,Памук
Sleeve Стил:
Редовни
Вграден Градник:
No
Бренд Име:
chumhey
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Декорација:
Шема
Јака:
Екипажот Вратот
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Шаблон Тип:
Печати
Свеж

Избор на клиенти