.

.

New
Moana Лето Деца Фустани За Девојки Цвет Малку Девојки Фустани 2017 Деца Облека Девојки А-линија Туту Фустани За Девојки Бебе

Moana Лето Деца Фустани За Девојки Цвет Малку Девојки Фустани 2017 Деца Облека Девојки А-линија Туту Фустани За Девојки Бебе

DEN 242.00
DEN 254.40

Стока
Достапно.


П1 : Дали производот фотографии вистински? A : Да,на Сите фотографии на екранот се 100% реално. ви благодариме . Q3 : Колку чини да брод на мојата земја? A : Пакет помалку од 2kg ќе биде испорачуван Ali Express Стандард Превозот или Кина Пост Воздухопловната.ние ќе ви даде најдобра цена. ако сакате да се купи голема количина, ве молиме Контактирајте со нас . Можете или да изберете друг изразат превозникот, може да брод на пакет преку Fedex/DHL/UPS-от за вас пакет! Q4 : дали постои следење на број за мојот објект? A : Да, Кина Пост Регистрирани Воздух Mail,ние брод секој ред со нивниот следење на број и можете да го видите! но,Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус,тоа само може да се следи во текот на Кина.Но, ве молам, не грижете се за тоа .Ќе добиете пакет нормално. Можете да поставите наредби одделно, правејќи се дека секоја цел тежи помалку од 2kg, да ги искористат предностите на бесплатен превозот.објектот што би сакале да ги купите тежи повеќе од 2kg.и фотографии се преземени од себе. Ако сте загрижени во врска со вашиот производ ќе се изгубат во испраќањето, јас ви препорачуваме да изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Mail П5 : јас сум препродавач, јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, Што е трговија на големо цена? A : ви Благодариме за вашето барање. Q2 : Кога на испорака? A : ние ќе ги испрати вашите нарачки во 1-7 дена(според цел е количество )по уплатата.Мислам тоа нема следење на информации кога пристигнува вашата земја.

Детали

Дете НИ Големина:
6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Фустани Должина:
Колено-Должина
Силуета:
А-Линија
Бренд Име:
Bliheart
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Шаблон Тип:
Цртан филм
Sleeve Стил:
Редовни
Вграден Градник:
No
Декорација:
Шема
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Стил:
Европски и Американски Стил
Број На Модел На:
ФУСТАН GH0409
Материјал:
Памук
Јака:
О Деколте
Одговара на возраста:
девојки фустан 6-16years
vestidos:
девојки облека
костим за деца:
девојка се облекуваат
деца:
vestido infantil
deguisement enfant:
облека fille enfant
деца фустани за девојки:
девојка се облекуваат
disfraz infantil:
детска облека,
облека fille:
девојки фустани
Свеж

Избор на клиенти