.

.

New
Виолетова,Бела,Розова Принцеза Туту Фустан Tulle Цвет Девојка Фустани Деца Партија Церемонија Свадба Се Облекуваат Децата Бал Облека Fille

Виолетова,Бела,Розова Принцеза Туту Фустан Tulle Цвет Девојка Фустани Деца Партија Церемонија Свадба Се Облекуваат Децата Бал

DEN 1223.00
DEN 1358.40

Стока
Достапно.


Виолетова,Бела,Розова Принцеза Туту Фустан Tulle Цвет Девојка Фустани Деца Партија Церемонија Свадба Се Облекуваат Децата Бал Облека Fille
Pls забелешка : овој фустан не треба обвивка. ако ви треба целосна обвивка , pls кликни тука за да линк :
Pls се напомене дека цената не се вклучени било фустан додатоци како што се hairband,шапка,итн. (освен ако не е поинаку наведено)
Материјали : Најлон, Mesh,Tulle
Карактеристики : Tulle Ленти Фустан, Еластичен Градите ,Без надеж
Големина : Одговара За 85-165 CM Висина, Возраст 2 години - 14 години
Повод : Цвет Девојка Свадба, Деверуша,Лица,Настани,Фестивали,Birthday (Роденден), Фотографија, Церемонија,Ноќта На Вештерките, Перформанси
1. Може да се прилагоди на различни големина 2. Ве молиме проверете ја големината на табелата внимателно да се избере вистинската големина; 3. Прирачник за мерење,грешки за 1-3cm, 1inch=2.54 см . 4. Горниот дел е еластична ткаенина и флексибилност е поголем, со големина на градите на нашиот табела големина означени е протегала големина, не рамни мерење
Купувачи Се Покаже
Ако било друга боја е потребно, ве молиме контактирајте со нас за посебна цел. овде за да ги пребарувате сите бои

Детали

Дете НИ Големина:
2T, 3T, 4T, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Број На Модел На:
Се облекуваат
Фустани Должина:
Глуждот Должина
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Силуета:
Бал
Бренд Име:
принцезата туту
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Полиестер,Voile,Најлон,Spandex,Viscose,Mesh,Сатен
Вграден Градник:
No
Шаблон Тип:
Цврста
Јака:
Shoulderless
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Стил:
Европски и Американски Стил
Декорација:
Appliques
Ткаенина Тип:
tulle
Број На Модел На:
девојка се облекуваат
Име:
туту фустан
квалитет:
Висок квалитет
Декорација:
Цвеќиња,Панделки,Бисери
Возрасна Група:
2-14years Деца Деца
боја:
Виолетова.Бела,Розова
Повод:
Партија,Свадба,Фестивал,Birthday (Роденден), Фотографија, Церемонија,Матурска, Перформанси
Може да се прилагоди:
Yes(да Може да се направи во различни Бои/Големина)
Свеж

Избор на клиенти