.

.

New
Убави Девојки Розова Подуени Туту Фустан Деца рачно изработени Tulle Принцезата Свадба Цвет Сатенски Фустан со Лак Половината Деца Партија Tutus

Убави Девојки Розова Подуени Туту Фустан Деца рачно изработени Tulle Принцезата Свадба Цвет Сатенски Фустан со Лак Половината

DEN 1430.40

Стока
Достапно.

Целосна исплата мора да се плати во рок од 7 дена по поставување на својата цел.Детални Слики : како што е подолу
Боја Детали Слики : сите бои се во парк
pls контактирајте со нас ако у имате било какви прашања, благодарам многу! : )
Задоволството На Клиентите
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. благодарам u. MOQ : 1 парче, u може да се избере големини. Превозот : бесплатен превозот преку Кина Пост Воздух Mail, EMS, не е слободен. Големина : 6 големини да се избере
Не укажуваат на тоа возраст фустан должина
70 1/2 год 13"
80 2/3 години 15"
90 3/4 години 17"
100 4/5 години 19"
110 5/6 години 21"
120 6/7 години 23"
130 8/9 години 25"
140 9/10 год 27"
3.
Повратни информации
. Ние ќе се направи за испорака на стоки во рок од 4 работни дена по приемот на вашата исплата.ние ќе направиме се комбинираат за испорака за вас за да ви помогне да заштедите на товар кога ќе го купите различни елементи, иако нашата веб-страница. EMS/DHL е нашата склопот на превозот метод.
Плаќање
1.Комбинираат превозот.толку долго како што можете да изберете истите се изразат компанија да ја испорача стоката за вас . Купувачот се одговорни за било каква осигурување мислите дека е потребно. нејзините бесплатен превозот. 1 set=1piece на облекување + 1 парче на Цвет headbands
2.ви благодариме
Политика За Враќање
Ако нешто не е во ред,pls контактирајте со нас на прво време,разговор на линија или e-mail во рок од 3 дена по пристигнувањето на стоката;Ако треба да се врати,тоа мора да биде направено во рок од 7 дена по пристигнувањето,и купувачот треба да бидат одговорни за испорака на плаќање.

Детали

Дете НИ Големина:
2T, 3T, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12M
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Вграден Градник:
No
Шаблон Тип:
Цврста
Јака:
Екипажот Вратот
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Фустани Должина:
Средината На Теле
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Број На Модел На:
FT-THD01
Бренд Име:
BAYIMAYEE
Силуета:
Бал
Декорација:
Appliques
Стил:
Симпатична
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Полиестер
боја:
multicolor
Големина:
1/10years old
Возраст:
Доенче и дете
Материјал:
tulle
NO:
bebe
Стил:
vestidos
Пол:
Бебе Девојки
Објектот:
рачно изработени фустани tutus
Сезоната:
Лето
Пакет:
OPP вреќа
Свеж

Избор на клиенти