.

.

New
Топла Продажба Лолита 2018 лето се облекуваат женски лак долги ракави Тенок фустан беше тенка лента корејската верзија Принцеза се Облекуваат w342

Топла Продажба Лолита 2018 лето се облекуваат женски лак долги ракави Тенок фустан беше тенка лента корејската верзија Принцеза

DEN 1428.00
DEN 1855.20

Стока
Достапно.


Враќање& Размена на настава.
Внимание : не можеме да го прифати размена или поништува по вашата нарачка е бен испраќаат."
Feeback
1. Но вие не треба да се потврди вашиот фустан големина внимателно купување.
Испорака
1,Подготовка на Време : ние треба 2-5 woking дена да се подготви ред според нашите бројни наредби секој ден. Менаџер Ванг
ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ
ГОЛЕМИНА ИНФОРМАЦИИ
ДОЛЖИНА РАМО БИСТА WASIT S 78 36 80 70 M 83 37 85 75 L 86 39 92 82 XL 90 42 98 85 XXL 44 94 95 106 XXXL 98 48 112 100 ако имате било какви други бараат,ве молиме кажете ни ,ние може да направи за вас .
понекогаш има некои грешки, но секогаш во рамките на 3cm.
Известување : Почитувани купувачи, ова е нашата нова продавница отвори, за сите производи направен ограничено време посебни промоции, за да го отплати поголемиот дел корисници, ви благодариме за вашиот интерес. Само бара за нашата служба за корисници за каков било сакате да знаете
ВРАЌАЊЕ&НАПЛАТА
Choises онлајн продавница се направи и врз основа на нивните одлични дизајни и докажана сигурност. Така на квалитетот е загарантирана.
2,Ние нудиме бесплатен превозот за повеќето земји во светот, се разбира, исто така, може да се избира таа брод начин(како DHL/EMS/ ТАКА НАТАМУ) сакате ,можете да ги дознаете најновите превозот детали
3, Стандард и безбедно пакување, за да даде повеќето вредност за вас. Исто така, имаме ОК тим да се тестира вашата нарачка производи се функционира правилно пред тие да се пакуваат и испраќаат до вас.

Детали

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Жените
Декорација:
Лак
Половината:
Империја
Sleeve Стил:
Плескавици Ракав
Шаблон Тип:
Крпеница
Стил:
Симпатична
Материјал:
Памук,Полиестер,Voile
Сезоната:
Лето
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Деколте:
Петар пан Јака
Силуета:
А-Линија
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Број На Модел На:
w342
Свеж

Избор на клиенти