.

.

New
Нови Мало Бебе Девојки Злато Sequin Туту Фустан Деца Лето Bling Кавга Chiffon Торта Фустан со Голем Лак Деца Сатен Партија Облечи

Нови Мало Бебе Девојки Злато Sequin Туту Фустан Деца Лето Bling Кавга Chiffon Торта Фустан со Голем Лак Деца Сатен Партија Облечи

DEN 623.04

Стока
Достапно.

И стоки ќе бидат Означени како "подарок", или "пример" за вашиот лесно царинење и помалку трошоци. Најчесто, обработка на време може да биде 3 до 15 работни дена.Комбинираат превозот. благодарам многу!
Белешки
1. Боја : Златна
2. ако има било какви проблеми, ние ќе ги советува у однапред. Брза Испорака Време
Големина На Табелата Детали :
Производи Детали :
pls контактирајте со нас ако у имате било какви прашања, благодарам многу! : )
Задоволството На Клиентите
Ве молиме не't двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето.Обработка време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус.
Плаќање
1.ви благодариме
Политика За Враќање
Ако нешто не е во ред,pls контактирајте со нас на прво време,разговор на линија или e-mail во рок од 3 дена по пристигнувањето на стоката;Ако треба да се врати,тоа мора да биде направено во рок од 7 дена по пристигнувањето,и купувачот треба да бидат одговорни за испорака на плаќање. Материјал : мека tulle/памук, не му наштети на бебето девојки
4. Ние ќе се направи за испорака на стоки во рок од 4 работни дена по приемот на вашата исплата.Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. EMS/DHL е нашата склопот на превозот метод. нејзините бесплатен превозот. Големина : 80/90/100/110/120
3. благодарам u.

Детали

Дете НИ Големина:
2T, 3T, 4, 5, 6, 7
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Вграден Градник:
No
Шаблон Тип:
Цврста
Фустани Должина:
Средината На Теле
Декорација:
Sequined
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Бренд Име:
BAYIMAYEE
Силуета:
Бал
Број На Модел На:
FT-LTD01
Стил:
Симпатична
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Полиестер
боја:
Пинк
Големина:
80/90/100/110/120
Материјал:
Полиестер
Возраст:
Доенче и дете
Години:
2/7 години
No:
bebe
Стил:
Туту Фустани
Пакет:
Торба
Објектот:
vestidos
Пол:
Бебе Девојки
Свеж

Избор на клиенти