.

.

New
Жените Мода симпатична фустан 2017 лето лабава покрие стомакот тенка vestidos слоеви chiffon торта фустан со висок квалитет

Жените Мода симпатична фустан 2017 лето лабава покрие стомакот тенка vestidos слоеви chiffon торта фустан со висок квалитет

DEN 1190.00
DEN 1700.16

Стока
Достапно.


Жените Мода симпатична фустан 2017 лето лабава покрие стомакот тенка vestidos слоеви chiffon торта фустан со висок квалитет Референтна Висина големина ве Молиме, изберете ја големината според висината и тежината Големина Фустан долг Биста cm инчи cm инчи М 86 33.86 94 37.01 L 87 34.25 98 38.58 XL 88 34.65 102 40.16 единица : (cm) 1cm = 0.3937 инчи 1 инчи = 2.5399 cm & ве Молиме оставете 1-2 cm разлика се должи на рачно мерење.

Детали

Големина:
M, L, XL
Пол:
Жените
Фустани Должина:
Колено-Должина
Шаблон Тип:
Крпеница
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Материјал:
Chiffon,Mesh
Сезоната:
Лето
Декорација:
Обвиткан
Бренд Име:
Мајк е
Силуета:
Бал
Деколте:
О Деколте
Број На Модел На:
2017588
Стил:
Симпатична
Половината:
Природни
Sleeve Стил:
Редовни
Свеж

Избор на клиенти