.

.

New
7 Бои Лето Стил Секојдневен Свила Фустани Жените Се Облекуваат Секси Длабок V-Вратот Sundresses Етничка Цветни Печати Туника Женски Фустани Плажа

7 Бои Лето Стил Секојдневен Свила Фустани Жените Се Облекуваат Секси Длабок V-Вратот Sundresses Етничка Цветни Печати Туника

DEN 452.00
DEN 475.20

Стока
Достапно.

Имаме грешка спектар ± 1cm,сите производи се рачно мерења.
Имаме Нова Продавница! Голем попуст!!! Ве молиме
Опис на производот Wuxi Marca Поло Трговец co. Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите може да биде мало боја разлика. Методи за плаќање Wuxi Marca Поло Трговец co.Byers се одговорни за сопствени должност, ако е потребно.Превозот времето е проценка.,Itd Име на Производ женски Фустан во Боја 7 Материјал Полиестер Должина 88-92cm Половината Ширина Половината погоден за 95-110cm Биста Погоден за 95-110 Стил Плажа Топло потсетник За референца со цел да преовладуваат во вид Совет 1. Вашата исплата е објавен само за нас откако ќе се потврди имате receied стоката.Ние, исто така, поддршка на глобалната други начини на плаќање. Ако имате било какви прашања по добивањето на производ,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе го реши проблемот за вас во прв пат. Повратни информации & По Продажба на Услуги Wuxi Marca Поло Трговец co.,Itd Секоја цел се испраќаат користејќи Меур плик или multilayer картон. Производ детали прикажување слики Wuxi Marca Поло Трговец co. И ние сме горди да се обезбеди крпа резерви да клиенти од целиот свет. Сега имаме развиена за да се тим со повеќе од 200 вработени во Азија ,Европа и Америка. Ние се уште се сеќавам како се воодушевени кога добивме нашата прва цел во 2008 година , кои се мотивирани од нас да се негува секој ред од вас .

Детали

Пол:
Жените
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Број На Модел На:
MKA02284
Силуета:
Лабава
Материјал:
Lanon,Полиестер
Половината:
Империја
Sleeve Стил:
Редовни
Бренд Име:
Ayaco.Фан
Sleeve Должина(cm):
Половина
Сезоната:
Лето
Деколте:
V Деколте
Шаблон Тип:
Печати
Декорација:
Sashes
Стил:
Повик
боја:
Бела, Жолта, Зелена, Црна, Сина, Роуз
Тип:
Фустани, Плажа облечи
Стил:
Плажа
Свеж

Избор на клиенти